Опис производа:
| Назив производа | 3Д панел ограда |
| Боја | Црна, плава, жута, црвена итд |
| Висина панела | 0.6М-3.0м (предложите величину: 2м / 2,4м3м) |
|
Узорак |
Узорак је бесплатан за купце |
| Дужина панела | 2m/2.5m/3m |
| Пречник жице | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85мм |
| Врста поста (бресква пошта) |
50к70мм, 70к100мм |
| Тип поста (квадратни пост) | 50к50к1.5 / 2.0мм.60к60к1.5 / 2.0мм.80к80к1,5 / 2,0 мм |
| Тип поста (округла пост) | 48 мм 0.д0 мм 0д |
| Тип поста (правокутни пост) | 40к60к1.5 / 2 0 мм, 40к80к1,5 / 20 мм, 60к80к1,5 / 2,0 мм, 80к100к1,5 / 2,0 мм |
Предност 3Д ограде
Доступно у разноврсним висинама, мрежним обрасцима и праху - обложене боје (нпр. Зелено, бело, црно, сиво), прилагођава се естетским и функционалним потребама.



Апликације 3Д ограде

Побољшање сигурности обимаца
Идеално за фабрике, магацине и подстанице на којима је Анти - пењање месх и крути оквири који одвраћају неовлашћени приступ истовремено омогућавајући видљивост.

Стамбена гранична заштита
Користи се у домовима и заједницама да створе робусне, али транспарентне баријере, балансирање безбедности са несметаним погледима на околини.

Осигуравање јавне инфраструктуре
Распоређени дуж аутопута, аеродрома и електрана да спрече упада, контролне гужве и одржавају критичне разгледање за надзор.

Комерцијална естетска решења
Примењено у одмаралиштима, спортским објектима и комерцијалним зонама за прилагодљиве дизајне (боје / узорке) који комбинују сигурност са визуелном жалбом.
Наша компанија

постављана питања
1.К: Да ли сте трговачка компанија или произвођач?
A:Радимо и као професионални произвођач и наменска трговинска компанија.
2.Q: Зашто бирати нас?
A:Интегритет је наш приоритет. Нудимо квалитетне производе, поуздане услуге, конкурентне цене и брзу испоруку, тражећи обострано награђивање партнерства са глобалним клијентима.
3.Q: Да ли пружате узорке? Да ли су слободни?
A:Бесплатни узорци су доступни на захтев.
4.Q: Које је време испоруке?
A:Стандардни налози испоручују се у року од 15-25 дана, док прилагођене ставке могу захтевати додатно време.
5.Q: Да ли прихватате треће инспекцију - странке?
A:Да, у потпуности подржавамо треће дете - партијске инспекције акредитованих агенција.
Popularne oznake: 3Д панел ограде, Кина 3Д плоча за ограду, добављачи, фабрика







