Опис производа:
| Назив производа | 3Д металне ограде |
| Боја | Црна, плава, жута, црвена итд |
| Висина панела | 0.6М-3.0м (предложите величину: 2м / 2,4м3м) |
|
Узорак |
Узорак је бесплатан за купце |
| Дужина панела | 2m/2.5m/3m |
| Пречник жице | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85мм |
| Врста поста (бресква пошта) |
50к70мм, 70к100мм |
| Тип поста (квадратни пост) | 50к50к1.5 / 2.0мм.60к60к1.5 / 2.0мм.80к80к1,5 / 2,0 мм |
| Тип поста (округла пост) | 48 мм 0.д0 мм 0д |
| Тип поста (правокутни пост) | 40к60к1.5 / 2 0 мм, 40к80к1,5 / 20 мм, 60к80к1,5 / 2,0 мм, 80к100к1,5 / 2,0 мм |
Производ емисија
Паалуен




Ограда жичане мреже, 3Д мреже ограде, баштенска ограда, безбедносна ограда, закривљена ограда, троугла Ограда за заварену мрежу
Ограда за жичану мрежу израђена је од заварене жичане мреже и различите врсте поста, као што је квадратни пост, округли пост и поштанским путем. Углавном се користи за сигурност и сегрегирајући пут, дворишта, спортска поља, аеродроми и јавни округ.
Апликације о производу

Контрола гужве и ред чекања
Управљање великим гужвама на догађајима (концерти, фестивали, аеродроми) формирањем организованих, стабилних баријера и водећим протоком пешака.

Сигурност градилишта
Осигуравање опасних подручја (отворене ископавања, зона машина) на градилиштима, спречавање случајних падова или уноса неовлашћеног особља.

Преусмеравање и разграничење саобраћаја
Преусмеравање возила или пешака сигурно око путника, несрећа или опасности, стварајући веома видљиве привремене траке.

Привремена сигурност у периметру
Брзо успостављање робусне физичке баријере око осетљивих подручја (складиште опреме, призоре на кримину, ВИП зона) за одвраћање неовлашћеног приступа или крађе.

Постављана питања
1.К: произвођач или трговачко предузеће?
О: Ми радимо и као директан произвођач и професионална трговачка компанија.
2.К: Које су ваше кључне снаге?
О: Интегритет је најважнији. Достављамо конкурентне цене, квалитетне производе / услуге и поуздану испоруку, тражећи обострано корисно партнерство са глобалним клијентима.
3.К: Доступност и цена узорка?
О: Бесплатни узорци доступни су на захтев.
4.К: Стандардно време трајања производње?
О: Стандардни налози испоручују се у року од 15-25 дана; Прилагођене ставке захтевају додатно време обраде.
5.к: Треће - партијски преглед инспекције?
О: Поздрављамо и у потпуности се придржавамо трећих - партијских инспекција.
Popularne oznake: 3Д метална ограда, Кина 3Д Метална ограда Произвођачи, Добављачи, фабрика







