Опис производа:
| Назив производа | Бакрена мрежа |
| Материјал |
Месинг / црвени бакар |
| Робна марка | Паалуен |
| Узорак | Узорак је бесплатан за купце |
| Логотип | Прилагођени логотип прихваћен |
| Време испоруке | 10-25 дана |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| ОЕМ услуга | Добродошли (Посебна цена Форбиг ордер) |
| Мрежа / инч (фосфор бронзана мрежа) | 60-400 |
| Отвор бленде (фосфор бронзана мрежа) | 1,5 мм, 1,8 мм, 2,0 мм |
| Мерач жице (фосфор бронзана мрежа) | 0.15,0.091,0.051,0.041,0.035,0.031,0.025мм |
| Мрежа / инч (црвена бакарна мрежа) | 10-60 |
| Отвор бленде (црвени бакарни месх) | 1.93,1,27,1.1,0.78,0.61,0.44,0.3мм |
| Мерач жица (црвени бакарни месх) | 0.61,0.315,0.315,0.37,0.27,0.23,0.19,0.122мм |

Бакрена мрежа

Примена бакрене мреже

Залихе бакрене мреже
Наша услуга
Створите свеобухватно решење за ефикасну манару за људску крађу
01
Осигуране трговинске трансакције
Ми управљамо уговорима, исплатама и документацијом који обезбеђују сигурне и поуздане међународне понуде.
02
Поједностављена глобална логистика
Ми се бавимо отпремом, царињењем (ФОБ, ЦИФ итд.) И благовремено ефикасно испоручење.
03
Циљано експанзија тржишта
Идентификујемо могућности и повезујемо вас са квалификованим међународним купцима за ваше производе.

Постављана питања
1.К: Да ли сте трговац или директни произвођач?
О: Радимо сопствене производне објекте са улетима у - кућне производне линије и радну снагу. То нам омогућава да одржимо потпуну флексибилност и осигурава да нема додатних накнада посредника или трговаца.
2.К: Имате ли минималну количину наруџбе?
О: Нема строге МОК за наше производе. Међутим, обично препоручујемо оптималну количину поруџбине која нуди приступачнију цену.
3.К: Да ли се амбалажа може прилагодити?
О: Да, у потпуности подржавамо прилагођене логотипе и паковање. У ствари, већина наших клијената захтева брендирање са сопственим логотипом.
4.К: Како могу добити узорак?
О: За узорке затражене пре првог реда, тражимо да покривате трошкове слања. Накнада узорка биће надокнађена након постављања вашег првог званичног поретка.
Popularne oznake: Месични мешки екран тканине, Кина Брасс Вире Месх Сцреен Произвођачи ткане, Добављачи, фабрика







