Опис производа:
| Назив производа | Цоппер Месх |
| Материјал |
Месинг/црвени бакар |
| Бранд Наме | ПАУЛЕЕН |
| Узорак | Узорци су бесплатни за купце |
| Лого | Прилагођени логотип прихваћен |
| Време испоруке | 10-25 дана |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| ОЕМ услуга | Добродошли (СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ЗА ОБАВЕШТЕЊЕ) |
| Мрежа/инч (фосфорна бронзана мрежа) | 60-400 |
| Отвор бленде (фосфорна бронзана мрежа) | 1,5 мм, 1,8 мм, 2,0 мм |
| Мерач жице (фосфорна бронзана мрежа) | 0.15,0.091,0.051,0.041,0.035,0.031,0.025мм |
| Мрежа/инч (црвена бакарна мрежа) | 10-60 |
| Отвор бленде (црвена бакарна мрежа) | 1.93,1.27,1.1,0.78,0.61,0.44,0.3мм |
| Мерач жице (црвена бакарна мрежа) | 0.61,0.315,0.315,0.37,0.27,0.23,0.19,0.122мм |

Цоппер Месх

Примена бакарне мреже

Залихе бакарне мреже
често постављана питања
1.П: Која је предност ваше компаније?
О: Наша компанија има професионални тим и професионалну производну линију.
2.К. Зашто бих изабрао ваше производе?
О. Користимо наше дугогодишње искуство како бисмо осигурали да нашим купцима пружимо најбољи квалитет. Такође континуирано унапређујемо систем контроле квалитета.30К.
3.П: Лого и боја се могу прилагодити?
О: Да, поздрављамо вас да пробате обичај.
4.П: Има ли још неке добре услуге коју ваша компанија може да пружи?
О: Највише пажње водимо о нашим производима и услугама са интегритетом и поштењем. Када вам затреба помоћ, увек смо на вашој страни, уз Тринити, добићете стручност-на корпоративном нивоу заједно са одличном услугом.
Карактеристика предности
Изузетна ЕМИ заштита
Обезбеђује поуздано блокирање електромагнетних сметњи.
Изванредна терморегулација
Ефикасно управља топлотом из електронских компоненти.
Повећана отпорност на корозију и отпорност структуре
Одржава перформансе у захтевним условима.
Прилагодљива и лагана конструкција
Поједностављује инсталацију уз очување чврстоће материјала.
Popularne oznake: месингане мрежасте мреже, произвођачи месингане мреже у Кини, добављачи, фабрика







