Опис производа:
| Назив производа | Поцинкована привремена ограда |
| Материјал |
Нискоугљенична челична жица, квадратна цев од угљеничног челика |
| Бранд Наме | ПАУЛЕЕН |
| Узорак | Узорци су бесплатни за купце |
| Месх Спацинг | 50к100мм, 50к150мм, итд |
| Фраме Тубе | 40 цм се може прилагодити |
| Пречник жице | 3,0 мм, 3,2 мм, 3,5 мм 4,0 мм итд |
| ОЕМ услуга | Добродошли (СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ЗА ОБАВЕШТЕЊЕ) |
| Лого | Прилагођени логотип прихваћен |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Фрам Тхицкнесс | 1,5 мм, 1,8 мм, 2,0 мм |
| Време испоруке | 10-25 дана |
| Величина стопала | 600к100к6.0мм780к120к8.0мм |
| Боја | Жута/црна/зелена/плава као захтев купаца |

Привремена ограда

Примена привремене ограде

Залиха привремене ограде
Апликације
Изградња:Идеално за оптимизацију безбедности за задржавање локације како би се спречио неовлашћени приступ. Економична и издржљива алтернатива традиционалној иверици.
Догађаји:Идеално за контролу гомиле било које величине за догађаје било које величине уз одржавање врхунске безбедности и приватности као и визуелне привлачности.
малопродаја:Идеално за проширење малопродајног простора за сезонску робу као што су пијаце на отвореном, парцеле за божићно дрвце, пролећно/лето баштенски центри и још много тога.
О нама
Хебеи Паулеен Метал Продуцтс Цо., Лтд. је компанија специјализована за производњу метапроизвода и један је од водећих произвођача у земљи са нашом фабриком која заузима 43.000 квадратних метара. Компанија Паулеен има модерне стандардне фабрике, напредну производну опрему и свеобухватан систем управљања квалитетом, са годишњим производним капацитетом од 100.000 тона. Његови производи се извозе у многе земље и регионе широм света.
Хебеи Паулеен Метал Продуцтс Цо., Лтд. се увек придржава принципа „поштеност на првом месту купац“ и завршава сваку наруџбу стриктно у складу са захтевима квалитета и квантитета купаца. Стога се искрено радујемо сарадњи са вама.
Popularne oznake: поцинкована привремена плоча за ограду, произвођачи поцинкованих привремених панела за ограду у Кини, добављачи, фабрика







