Опис производа:
| Назив производа | 358 жичане мреже ограде |
| Површински третман | Вруће поцинчано поцинковано, ПВЦ пресвучен |
| Боја | Зелена, сива, сва боја се може прилагодити |
| Висина панела | 1.2-4m |
| Пречник жице | 3 / 3.5 / 4 мм |
| Отварање мреже | 76.2к12,7 мм (3 "Кс0,5") |
| Тип поста [Скуаре Пост (СХС)] | 60к60к2.0 / 2.5 / 3.0мм, 80к80к2.0 / 2.5 / 3.0 мм |
| Тип поста [правокутни пост (РХС)] | 40к60к2.0 / 2.5 / 3.0мм, 40к80к2.0 / 2.5 / 3.0мм, 60к80к2.0 / 2.5 / 3.0 мм |
| Пост Типе ["Ц" Пост] | 60к80к2.0 / 2.5 / 3.0мм |
| Бележити | Ограда се може прилагодити вашем захтеву ако изнад спецификација није задовољна вама. |

Шта је 358 безбедносне ограде?
358 безбедносне ограде, познат и као Анти - пењање мрежне баријере, је плоча - базиран систем за огранак који је заснован за блокирање неовлашћеног приступа. Њено име произлази из својих геометријских мерења: апертуре димензија 3 инча за 0,5 инча (76,2 мм к 12,7 мм), формирана од 4 - мм пречника (8-галични) челична жица. Чврсто распоређени узорак мреже елиминише ухваћене тачке, што га чини изузетно тешким за скалирање. Континуирани заваривање на свакој раскрсници омогућавају појачану отпорност на сечење и тупу силу. Обично се користи у затворима, аеродромима, војним локацијама и другим местима високог обезбеђења, ова баријера делује и као физичко и психичко одвраћање, значајно повећавајући време и труд потребан за упад и на тај начин јачајући одбрану оболелих и јачајућим ободом.
Наше 358 безбедносне ограде
Паалуен

Максимална сигурност
Изузетно је тешко попети се или сећи због свог малог, густа меса.

Супериорна снага
Заварен на сваки зглоб за висок отпор утицаја и структурног интегритета.

Снажно одвраћање
Његов сјајан изглед обесхрабрује покушаје упада пре него што се догоди.

Јасна видљивост
Омогућава несметан поглед на надзор, за разлику од чврстих баријера.

Задржавање отпадака
Мала величина мрежице спречава да се објекти пролазе или прођу или да их прођу.

Ниско одржавање
Поцинкована челична конструкција одобрава корозију и захтева минималан одржавање.


постављана питања
1.К: Да ли послујете као производни погон?
О: Тачно. Специјализовани смо за производњу ограде са више од деценије искуства и АЛИБАБА - проверена фабрика.
2.К: Да ли је могуће договорити испоруку на морску луку?
О: Свакако. Најближа лука са којима радимо је Тиањин Ксинганг порт.
3.К: Које су типичне висине спецификације за ограде?
О: Наша стандардна висина је око 2 метра, али у потпуности подржавамо прилагођене димензије. Само делите жељену висину и дужину и створићемо дизајн и пружити цитат.
4.К: Можете ли да делите додатне информације о огради, попут стварних слика и детаља са компонентама?
О: Апсолутно. Слободно је да посегнете - даћемо техничке цртеже и затворити се - горе фотографије свих компоненти.
5.к: Да ли можете да произведете ограду у одређеним бојама?
О: Да. Иако наше најчешће нијансе укључују зелену, жуту, белу и сиву, можемо се такође слагати било коју боју на основу ваших преференција.
Popularne oznake: 358 жичане мреже ограде, Кина 358 ВИРЕ МЕСХ произвођачи ограде, добављачи, фабрика







